T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - Erbakır Fen Lisesi

Haberler

Eyl

12.sınıf öğrencilerimizle YKS hazırlık sürecinde yapılacak faaliyetler ile ilgili olarak toplantı yapıldı. Toplantıda Okul Müdürümüz Seda Hilal Nişancı ve Rehber Öğretmenimiz Mustafa Pazarcı tarafından öğrencilerimize sınav hazırlık süreci ve deneme sınavları hakkında bilgi verildi

Eyl

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı bugün yapılan açılış töreni ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını Okul Müdürümüz Seda Hilal Nişancı yaptı. Öğretmenler adına konuşmayı Coğrafya Öğretmenimiz Birol Altunay yaptı. Ardından 2022 mezunlarımızdan Tahir Hayta, Enes Akçakoca, Ege Baturalp Güven ve Sude Ünal birer konuşma yaparak öğrencilerimize başarılar dilediler. Program sonrasıöğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak gönderilen ders kitapları ve yardımcı kaynaklar sıralarında teslim edildi. Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Eyl

2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavında Türkiye çapında ilk 1000 derecesi yapan öğrencilerimiz hayırseverimiz Erbakır A.Ş tarafından ödüllendirildi. Erbakır A.Ş. yönetim merkezinde yapılan geleneksel ödül törenine Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik, Merkezefendi Kaymakamı Sayın Dr. Adem Uslu, Çameli Kaymakamı Sayın Kübra Eroğlu , İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Süleyman Ekici, Merkezefendiİlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Taşkın Osman Yıldız, Denizli Sanayi Odası ve aynı zamanda Erbakır A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci , Erbakır A.ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Öğrencilerimizi bir kez daha kutluyor, bundan sonraki yaşamlarında başarı ve mutluluklar diliyoruz.

Ağu

Şanlı Türk tarihinin en önemli ve anlamlı zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Başta ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Bu büyük zaferin planlamasında ve icrasında rol alan komuta heyetine ve Atatürk'ün "Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir." övgüsüne mazhar olan kahraman Mehmetçiklerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ağu

KARDEŞ ÜLKE AZERBAYCAN'DAN GELEN MİSAFİRLERİMİZİ AĞİRLADIK. Çameli ilçesinde düzenlenen festival vesilesiyle ilimizde bulunan Çameli'nin kardeş şehri Azerbaycan'ın Bilesuvar Şehri Valisi Faiq Qürbətov, Milli Kahraman Mübariz İbrahimov adına Bilesuvar Bağça-Lise Kompleksi Müdürü Aqşin Bağırov, Bilesuvar Kültür Müdürü Əlisultan Sadıxov, Biləsuvar Genclik ve Spor Müdürü Azad Quliyev bugün okulumuzu ziyaret ettiler. Ziyarette heyete Denizli İl Kültür ve Turizm Müdür YardımcısıHayrullah Akgün eşlik etti. Okulumuzu gezen heyete Müdür Yardımcılarımız Ümmühan Oymak ve Mehmet Gökçe tarafından okulumuzun işleyişi hakkında bilgi verildi. Ziyarette Azerbaycan'da son beş yılda ülke birincisi olan Bilesuvar Bağça-Lise Kompleksi ile okulumuz arasında işbirliği yapılması konusunda karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Değerli misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

Ağu

2022 YKS sonuçlarına göre üniversitelere yerleşen öğrencilerimizi kutluyor, yüksek öğrenim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Yerleşen öğrencilerimizin listesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

meb_iys_dosyalar/20/01/326677/dosyalar/2022_08/22125522_2022-YERLESTIRME-SONUCLARI.pdf

Ağu

Öğrencilerimiz tarafından hazırlan okul dergimiz Mozaik'in 8. sayısı yayında. Dergimizi okumak için bağlantıya tıklayın. https://eflmozaikdergisi.wordpress.com/

Ağu

5-7 Ağustos 2022 tarihleri arasında Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun Aksaray ilinde düzenlediği Para Badminton Türkiye şampiyonasında SU5 kategorisinde öğrencimiz Nuriye Gürel Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Tem

2022 YKS'de derece yapan öğrencilerimiz Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ankara gezisi ile ödüllendirildi. Türkiye çapında iki grup halinde 55 okulun davet edildiği gezide ilimizi ve okulumuzu AYT Türkiye 5.si Tahir Hayta ve TYT Türkiye 34. sü Enes Akçakoca temsil etti. Ankara'da bulunan Türkiye Uzay ve Havacılık Sanayi (TUSAŞ) gezisiyle başlayan programda öğrencilerimiz Milli Muharebe uçağı HÜRJET, ATAK helikopteri ve İnsansız Hava Aracı ANKA'nın üretim aşamalarını yerinde görme imkanı yakaladı. Ardından Kurtuluş Savaşı Müzesi ve Cumhuriyet Müzesinin gezilmesiyle devam eden program, dereceye giren öğrencilerin Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce ödüllendirilmesi ile sona erdi. Ankara gezisinde öğrencilerimizle yakından ilgilenen Ortaöğretim Genel Müdürlüğü yetkilileri Meltem Elmacı, Tolga Köleoğlu ve Yaman Durmuşoğlu'na teşekkür ediyoruz.

Tem

Sevgili öğrencilerimiz.

2022 LGS sonucunuzla Erbakır Fen Lisesini tercih ederek okulumuza yerleşme başarısı gösterdiğiniz için sizleri yürekten kutluyoruz.

Sadece Denizli'nin değil Türkiye'nin en önemli eğitim kurumlarından biri olan Erbakır Fen Lisesi ailesine hoşgeldiniz. 

Size lise yaşamınız boyunca başarı ve mutluluklar diliyoruz. 

Sevgili öğrencilerimiz, sayın velilerimiz

Okulumuzla ilgili her türlü iş ve işlemler ile ilgili duyuru bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle resmi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi önemle rica ederiz. 

Tem

2022 YKS sonuçlarına göre ilk 100'de 5 öğrencimiz 7 derece; ilk 1000'de ise 20 öğrencimiz 34 değişik puan türünde (12 Sayısal, 15 TYT. 7 Yabancı Dil) Türkiye çapında derece elde etmiştir. 

Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Tem

LGS sonrası tercih döneminde okulumuz hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları için bağlantıya tıklayınız. 

meb_iys_dosyalar/20/01/326677/dosyalar/2022_07/05103122_sorular.pdf

Tem

Okulumuzun 24. dönem mezunları için 29 Haziran Çarşamba günü okul bahçemizde yapılan mezuniyet töreni düzenlendi. Törende Okul Müdürümüz Seda Hilal Nişancı, hayırseverimiz Erbakır A.Ş. yöneticileri Sedat Erikoğlu ve Müjdat Keçeci ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayram birer konuşma yaparak öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar dilediler. Dönem birincisi Ege Baturalp Güven'in yaş kütüğüne isim çakması, dereceye giren öğrencilerimizin ödüllendirilmesi ve belge dağıtımı ile devam eden tören kep atma merasimi ile sona erdi.

24. dönem mezunlarımıza bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz.

Yolunuz, bahtınız açık olsun gençler...

Haz

Okul Müdürümüz Seda Hilal Nişancı, Müdür Yardımcılarımız İzzet Dalgıç, Ümmühan Oymak ve öğretmenlerimizden oluşan bir heyetle 11.Komando Tugayı ve Garnizon Komutanı P.Alb. Cengiz Güven ve Komutan Yardımcısı P.Alb. Süleyman Erdemir'i ziyaret ederek komutanlarımıza yeni görevlerinde başarılar diledik. Nazik ağırlamalarından dolayı Tugay ve Garnizon Komutanı P.Alb. Sayın Cengiz Güven ve Komutan Yardımcısı P.Alb. Sayın Süleyman Erdemir'e teşekkür ediyoruz.

Haz

Okulumuz Fizik Olimpiyat Takımı öğrencilerimizden Aybüke Saygın, Efe Demir ve Mehmet Selim Sağnak, 30. Ulusal Tübitak Fizik Olimpiyatı sınavını kazanarak yaz okuluna katılmaya ve 2. Aşama sınavına girmeye hak kazandılar. Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenleri Kaan Gökhan Gürses'i kutluyor, 2. aşama sınavında başarılar diliyoruz.