Türkiye Zeka Vakfı tarafından Millî Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın destekleriyle düzenlenen Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Zeka Oyunları Şampiyonası'nda bölge elemelerini geçerek Türkiye finaline katılma hakkı kazanan zeka oyunları takımımız bugün Ankara'da Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde yapılan Türkiye finali sınavına katıldı.
Sınavda okulumuzu 9. Sınıflar kategorisinde Arda Enes Kurt, Ecrin ÇOBAN, Oğuz Atan,10. sınıflarkategorisinde Halit Naci KERTİK, Fatma Nisa BAĞCI, Türkan DEMİREL, 11. Sınıflar kategorisinde Okan ÇON, Ali Çağan ARMAĞAN, Ali Enis Dinç 12. Sınıflar kategorisinde ise Arda Uras TİRELİOĞLU, ve Aybüke SAYGIN temsil ettiler.
Sınav öncesi Türkiye Zeka Vakfı Başkanı Sayın Emrehan Halıcı öğrencilerimizle yakından ilgilenerek onlarla fotoğraf çektirdi.
Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenimiz Mustafa Akbulut'u kutluyoruz.