T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - Erbakır Fen Lisesi

Duyurular

May

Okulumuz büro görevlisi Ayhan Kalaycı'nın annesi Ülfet Kalaycı vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 30 Nisan 2023 Pazar günü saat 12.00'da Çal İlçesi Selcen Mahallesinde toprağa verilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

May

Milli egemenliğin tecelligahı gazi meclisimizin açılışının 103. yıldöümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
Bu vesileyle TBMM'nin ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekası için canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.

May

May

May

2 Nisan Pazar günü yapılacak olan Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavına girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

May

2.Dönem 1.yazılı sınav tarihleri çizelgede belirten günlerde yapılacaktır. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

May

18 Mart Çanakkale Zaferimizin 108. yıldönümü kutlu olsun. Sonuçları itibariyle Türk ve dünya tarihinin en önemli olaylarından biri, ayrıca Türk milletinin bağımsızlığı için neleri başarabileceğinin en somut örneklerinden biri olan Çanakkale Zaferimizin 108. yıldönümünde başta Anafartalar Kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale'yi geçilmez yapan ve bu coğrafyayı kanlarıyla vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle,minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.

May

Başta mezunumuz olup doktorluk yapan ve halen Tıp Fakültelerinde öğrenim gören doktor adayı sevgili öğrencilerimiz olmak üzere insan sağlığı için fedakarca mesleğini icra eden tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz.
İyi ki varsınız.

May

En önemli bağımsızlık sembollerimizden olan İstiklal Marşımızın kabulünün 102. yıldönümü kutlu olsun. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bu büyük marşın büyük şairi Mehmet Akif Ersoy olmak üzere bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

May

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Şbt

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve bölgedeki pek çok ili etkileyen deprem dolayısıyla tüm Türkiye'de eğitim öğretime 13 Şubat'a kadar ara verildiğini açıkladı. Özer açıklamasında şunları kaydetti: "Şu andaki tüm Türkiye'deki iklim şartlarını göz önüne alarak ve deprem bölgelerindeki çalışmaların çok daha suhuletli olması bağlamında sadece deprem bölgesindeki iller değil çevresindeki illerin desuhuletli bir şekilde süreçleri yönetmesi için bugünden itibaren tüm Türkiye'de tüm okullarımızı 13 Şubat'a kadar bir hafta tatil ediyoruz. Böylece millet olarak devlet olarak hem süreçleri daha rahat bir şekilde yürütme hem de özellikle bu 10 ilde akrabaları olan diğer illerdeki vatandaşlarımızın erişimini kolaylaştırmak anlamında da bu kararı almış bulunuyoruz. Ama bu kararı alırken tüm illerimizdeki özellikle 10 ilimizdeki okullarımızın tamamı vatandaşlarımızın hizmeti için açık tutulacak. Konaklama, yemek ikramıyla ilgili her türlü hizmet okullarımızda, öğretmenevlerimizde vatandaşlarımıza 7/24 kesintisiz bir şekilde intikal ettirilecek."

Şbt

İlimiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle Denizli genelinde 6 Şubat Pazartesi günü okullar tatil edilmiştir.
Öğrencilerimize ve velilerimize duyurulur.

Ara

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı 1. dönem 2. yazılı sınav takvimi aşağıdaki gibidir. Öğrencilerimize sınavlarda başarılar diliyoruz.

Ara

11 Aralık Pazar günü saat 14.00'da 9-10 ve 11. sınıflarımızda öğrenim gören öğrencilerimizin durumlarını görüşmek amacıyla veli toplantısı yapılacaktır. Velilerimizin toplantıya katılmaları önemle rica olunur.

Ekm

Sayın Velimiz;


02.11.2022 Çarşamba günü saat 18 : 00'da öğrencilerimizin daha iyi koşullarda eğitim öğretimine olanak sağlamak için  Okul Aile Birliği Genel Kurulu Yapılacaktır.

Toplantıya gerekli duyarlılığı göstererek katılmanızı bekliyoruz.