Kurban Bayramının güzelliklere vesile olması dileğiyle öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz başta olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun.
2023-2024 Eğitim Öğretim yılı 26.dönem mezunlarımızın mezuniyet töreni bugün saat 18.00 da okul bahçesinde yapılacaktır.
8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına girecek olan öğrencilerimize, emeklerinin karşılığını almaları dileğiyle, başarılar diliyoruz. Sınavın sonucu ne olursa olsun bizim ve aileleriniz için son derece değerli olduğunuzu unutmayınız.