T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - Erbakır Fen Lisesi

Haberler

Ara

Yeni yılın tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyoruz.
Yeni yılımız kutlu olsun...

Ara

Kariyer söyleşilerimizde bugün 2016 mezunumuz, Harward Üniversitesi Computer Scıence doktora öğrencisi Orhan Eren Akgün'ü misafir ettik. Orhan Eren Akgün, öğrencilerimizle, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Harward Üniversitesi konularında öğrencilerimizin merak ettiği hususlar hakkında keyifli bir söyleşi yaptı. Sevgili Orhan Eren'e teşekkür ediyor, eğitim ve meslek hayatında başarılar diliyoruz.

Ara

Bugün Oryantiring takımı ve yurt öğrencilerimizle sabah kahvaltısı ,teleferik ve doğa yürüyüşü etkinliği düzenlendi. Etkinliği düzenleyen Müdür Yardımcımız İzzet Dalgıç ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Mehmet Ulutaş'a teşekkür ediyoruz

Ara

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen basketbol turnuvasında final grubunda mücadele eden takımımız turnuvayı il dördüncüsü olarak tamamlamıştır. Takımımızı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca takımımızı hazırlayan antrenörümüz Ali Yaşatürk ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Ayfer Alptekin'e teşekkür ediyoruz.

Ara

Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi, Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen "Anadolu Bilgelerinin Işığında Hoşgörü ve Dayanışma" konulu VII. Ulusal Lise Öğrencileri e-Sempozyumunda öğrencimiz Elif Defne Ök, "Ahilik Teşkilatının Siyasi Faaliyetleri ve Etkileri" konulu bildirisini sundu. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ara

Okulumuz Erbakır Fen Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan kitap ve kırtasiye kolileri yine öğrencilerimiz tarafından Babadağ Kelleci İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine ziyaret edilerek ulaştırılmıştır. Bu sorumluluk projesine katkılarından dolayı Okul Müdürümüz Seda Hilal Nişancı, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerimiz Muhterem Altınten, Ömer Faruk Pekuz, Pakize Metin'e teşekkür ederiz. Ayrıca Kelkeci İlkokulu Müdürü Hüseyin Erdoğmuş ve Kelleci Ortaokulu Müdürü İlker Zengin ile okul öğretmenlerine güler yüzlü karşılamaları ve misafirperlikleri için şükranlarımızı sunarız.

Ara

Erbakır Fen Lisesi 2006 yılı mezunlarından, Londra'da bulunan GOLDMAN SACHS yöneticisi Edip Gedizlioğlu ve 2014 mezunlarından yine Londra YELP yazılım mühendisi Sedat Çağdaş ile kariyer paneli yaptık. Rehber Öğretmenimiz Mustafa Pazarcı'nın moderatörlüğündeki panelde Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği ile yurt içinde ve dışında çalışma olanakları konularında bilgi verildi. Sevgili Edip Gedizlioğlu ve Sedat Çağdaş'a bu güzel söyleşi için teşekkür ediyor, çalışma hayatlarında başarılar diliyoruz.

Ara

Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE şubesi tarafından öğrencilerimiz yönelik olarak Mülkiyet Hakları, Patent ve Marka konulu seminer verildi. Semineri veren ARGE şubesi öğretmenleri Latife Çeri ve Zuhal Tiğre Akçay'a teşekkür ediyoruz

Ara

Türkiye Oryantiring Federasyonunun İzmir'de düzenlediği kulüpler arası Türkiye şampiyonası 1.kademe Oryantiring Yarışmasında okulumuz ogrencilerinden Tuba Arici kendi kategorisinde katıldığı yarışmada 30 kişi arasından 6. Mehmet Ertuğrul Şen 51 kişi arasından 9. Enes Kalfa 101 kişi arasından 23. Aybars Bilgiç 51 kişi arasından 24. Enes İsanmaz 101 sporcu arasından 49. olmuştur. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Mehmet Ulutaş'ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ara

İl çapında yapılan masa tenisi, yüzme ve münazara turnuvalarda dereceye giren öğrencilerimiz bugünkü bayrak töreninde Okul Müdürümüz Seda Hilal Nişancı tarafından ödüllendirildi. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ara

Denizli AFAD Ekiplerince okulumuzda öğrencilerimize yönelik olarak Afet farkındalık eğitimi verildi. Eğitim sonrasında olası bir afet durumunda okul tahliye tatbikatı yapıldı. Eğitim ve tatbikat için AFAD Denizli birimi ile Sivil Savunma Kulübü Öğretmenimiz Adnan Ünlü'ye teşekkür ediyoruz.

Ara

Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE şubesi tarafından öğretmenlerimize yönelik olarak Sınai Mülkiyet Hakları, Patent ve Marka konulu seminer verildi. Semineri veren ARGE şubesi öğretmenleri Latife Çeri ve Zuhal Tiğre Akçay'a teşekkür ediyoruz

Ara

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen 9. Liseler Arası Münazara Yarışmasında finale kalarak 4. olan okulumuz münazara ekibini ve Edebiyat öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

Ara

Okul Sporları kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen basketbol turnuvasında mücadele eden takımımız eleme grubu maçları sonunda final grubuna yükselmiştir. Takımımızı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Ara

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yüzme turnuvasında öğrencimiz Gamze Satılmış sırt üstü bireysel kategoride Denizli 4.sü olmuştur. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.