Design Schedule of Your Dream School
Okulumuz 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında 11. sınıf şubelerinden 6 öğrencisiyle İngilizce öğretmeni Burcu Deryan Eker; Türkiye, Polonya, Yunanistan ve İtalya’dan toplam 13 ortağın yer aldığı “Design Schedule of Your Dream School” adlı bir etwinning projesine katılmıştır. Bu projeyle öğrencilerin hayal güçlerini ve yabancı dil becerilerini geliştirirken web 2 araçlarını kullanıp dijital okuryazarlıklarına ve 21. Yüzyıl becerilerine katkı sağlamak amaçlanmıştır. Aralık ayında başlayan bu projenin Mayıs ayında son bulacağı ön görülmüştür. Öğretmenimize ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.