T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - Erbakır Fen Lisesi

Haberler

Mrt

Antalya´da düzenlenen Atletizm bölge yarışmalarında öğrencimiz Serdar Çetin bölge dördüncüsü olmuştur. Öğrencimize madalyası bugünkü bayrak töreninde okul müdürümüz Seda Hilal Nişancı tarafından verildi. Öğrencimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mehmet Ulutaş´ı kutluyoruz.

Mrt

Okul tanıtımı etkinlikleri kapsamında bugün Özel Çözüm Koleji Ortaokulu, Çal Sazak Ortaokulu ve Buldan Ahmet Tuncay Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilere okul tanıtım kulübü öğrencilerimiz tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Mrt

Okul tanıtımı etkinlikleri kapsamında bugün Abalıoğlu Yem Sanayi Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilere okul tanıtım kulübü öğrencilerimiz tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Mrt

İstiklal Marşımızın milli marş olarak kabul edilişinin 98. yıldönümü nedeniyle okulumuzda PAÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Şerif KUTLUDAĞ tarafından Mehmet Akif´i Anlamak konulu bir konferans verildi. Sayın hocamıza teşekkür ediyor, İstiklal Marşının şairi Mehmet Akif ERSOY´U saygıyla anıyoruz.

Mrt

Okul tanıtımı etkinlikleri kapsamında bugün Kale YA-TU Otomotiv Hürriyet Ortaokulu ve Çivril Kıralan Fatih Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilere okul tanıtım kulübü öğrencilerimiz tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Mrt

Okul tanıtımı etkinlikleri kapsamında bugün Özel Artı Koleji ve Özel Mavi Bilgi Koleji 8. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilere okul tanıtım kulübü öğrencilerimiz tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Mrt

Açık tenis turnuvasında mücadele eden tenis takımımız Kocaeli´de düzenlenen bölge turnuvasında bölge ikincisi olarak turnuvayı tamamladı. İlk kez katıldığımız bu turnuvada bu başarısıyla bizi gururlandıran takımımızı ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mehmet ULUTAŞ´ı kutluyoruz.

Mrt

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler arası Voleybol turnuvasında mücadele edecek olan Kız Voleybol-B takımımız ilk maçında Pınar Baha Abalıoğlu Anadolu Lisesi takımını 3-0 mağlup ederek turnuvaya güzel bir başlangıç yaptı. Takımımızı ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ayfer Alptekin´i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Mrt

Okul tanıtımı etkinlikleri kapsamında bugün Fethiye Gazi Ortaokulu, Honaz Mimar Sinan Ortaokulu ve Abalıoğlu Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilere okul tanıtım kulübü öğrencilerimiz tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Mrt

Okul tanıtımı etkinlikleri kapsamında bugün Servergazi İmam Hatip Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilere okul tanıtım kulübü öğrencilerimiz tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Mrt

Eğitimde Değerler Eğitimi Projesi (EDEP) kapsamında, öğrencilerimiz tarafından milli değerlerimizden olan türkülerimizden oluşan bir Türk halk müziği konseri düzenlendi. Programı düzenleyen öğrencilerimiz Barış Boran Polat, Veli Yasin Yörük, Nihat Emre Erol, Bahri Yemliha Ateş, Ceylin Keskin, Mısra Ozgan ve Bengisu Çoban´a teşekkür ediyoruz.

 

Mrt

Okulumuz Bilişim ve Elektronik Topluluğu kurucu üyeleri İsmail Yaşar KÖKÇÜLER, Behlül Sena AKBUDAK , Yiğit DORUK ve Mehmet KURAL tarafından hazırlanan "Düşük Sıcaklık ve UV Radyasyonunun Grafenin Kararlılığına ve Elektriksel İletkenliğine Etkisinin İncelenmesi" başlıklı araştırma projemiz ve deney düzeneğimiz Ağustos ayında ABD´den uzaya fırlatılmak üzere ikinci basamağa seçilmiş ve deney sonuçlarının NASA tarafından bizzat takip edildiği 14 projelik "izleme listesine" dahil edilmiştir. Deneyimizin Mart ayında yapılacak olan teknik kontrolleri geçmesi halinde öğrencilerimiz Ağustos ayında projelerini sunmak ve uzaya fırlatmak için ABD´ye gideceklerdir. Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Mrt

Okulumuzu önümüzdeki günlerde yapılacak olan İTÜ Robot yarışmasında ve Eylül ayında yapılacak olan TEKNOFEST yarışmalarında temsil edecek olan Robot takımımız İl Proje Koordinasyon Merkezi´ ni ziyaret etti.
Ziyarette Proje Koordinasyon Merkezi Genel Sekreteri Sayın Murat URHAN ile görüşen takımımız, çalışmaları ile ilgili olarak bilgi verdi. Sayın Murat URHAN, proje çalışmalarımızda okulumuza gereken desteği vereceklerini söyleyerek öğrencilerimize başarılar diledi. Sayın Murat URHAN´a ve merkez çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Mrt

Okul tanıtımı etkinlikleri kapsamında bugün Abalıoğlu Yem Sanayi Ortaokulu ve Özel Denizli Koleji 8. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Öğrencilere okul tanıtım kulübü öğrencilerimiz tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Şbt

Merkezefendi Kaymakamımız Sayın Dr.Adem USLU bugün , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILIÇ ile birlikte okulumuzu ziyaret ederek okulumuzdaki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Sayın Kaymakamımız sınıflarımızı ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle de sohbet etti. Sayın Kaymakamımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz.